O nás

Vážení zákazníci, sběratelé

Současný trh prožívá nelehké období, které je charakterizováno permanentním poklesem nebo stagnací napříč všemi obory.

Nejinak je tomu i v obchodu s uměním, které je považováno za jakousi duševní nadstavbu, a tudíž věc, která není bezprostředně nutná k životu.

Velmi nás mrzí, že mnozí z Vás, ve snaze i v této nelehké době dopřát si trošky umění, jste se uchýlili k nákupům na masivních internetových portálech a tak mnohdy zbytečně vyhodili drahocenné úspory za nákup falsifikátů.

Dále nás rovněž zneklidňuje i probíhající válka internetových aukčních síní, které mezi sebou soutěží o to, která z nich bude mít nižší vyvolávací ceny uměleckých děl, a jako rukojmí si berou přímo jejich majitele. Vždyť riskovat skutečnost, že se nesejdou kupci a věc se prodá za nesmyslně nízkou vyvolávací cenu a prodávajícímu bude ještě sražena aukční provize, to není rozhodně stav, se kterým bychom se chtěli smířit.

Z těchto důvodů jsme se rozhodli pomoci současnému trhu, pomoci umění a nabídnout Vám možnost jak seriózně prodat, či nakoupit umělecké dílo - obraz, za slušnou cenu a pod odborným dohledem. Zároveň Vám chceme nabídnout i bezprostředně navazující služby, jako je kvalitní rámování a službu renomovaných znalců, či restaurátorů.

Pevně věříme, že naší nabídku využijete, a že se nám společně podaří vrátit umění tam, kam si opravdu zaslouží!

Realizační tým Vaše obrazárna